Aktualności

 • Dostawy do placówek (OPL) Podprogram 2021 Plus
  Harmonogram odbiorów przez palcówki (OPL) Żywności w ramach POPŻ Podprogram 2021 Plus Dostawy do placówek w ramach POPŻ Podprogram 2021 Plus zakończyły się. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach POPŻ.
 • Dostawy od dostawców Podprogram 2021 Plus
  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dostaw od dostawców realizowanych do Magazynu Caritas Diecezji Łomżyńskiej.
 • Harmonogram Działań Towarzyszących
  Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działań towarzyszących POPŻ Podprogram 2021 Plus. W ramach działań towarzyszących przprowadzono: Harmonogram Działań Towarzyszących Dziękujemy placówkom (OPL) za aktywne zaangażowanie w organizację warsztatów.
 • Zapytanie ofertowe 2/2023/C
  Zapraszamy do składania ofert przewoźników w ramach projektu „Organizacja wypoczynku letniego w formie kolonii w 2023 roku z programem promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, dla dzieci rolników objętych rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego, … Czytaj więcej.
 • ,,Na codzienne zakupy” – edycja 2023
  „Na codzienne zakupy”. Pomoc dla seniorów w zmaganiu z ubóstwem i samotnością. Caritas Diecezji Łomżyńskiej wraz z Caritas Polska oraz Fundacją Biedronki po raz kolejny realizuje program ,,Na codzienne zakupy”. … Czytaj więcej.